Ga door naar tekst

Samen helpen we cliënten aan meer rust en overzicht in het dagelijks leven

Zorgprofessionals

Het plannen met een (prikkelarme) planner van planjeweek.nl zorgt voor veel rust, overzicht en duidelijkheid en kan daarom perfect worden ingezet als ondersteuning tijdens een behandeling. Ben jij een praktijkeigenaar, coach of (ergo-)therapeut en werk je met cliënten die baat kunnen hebben bij een super overzichtelijke prikkelarme planner die is opgedeeld in kwartieren? Ik zou graag met jou en eventuele collega's samenwerken! Hieronder lees je diverse mogelijkheden om samen te werken zodat we samen steeds meer mensen kunnen helpen aan een rustiger en overzichtelijker leven.

Inkijkexemplaren voor in jouw praktijk
Het kan voor jou als praktijkeigenaar, (ergo-)therapeut of coach heel fijn zijn om planners als inkijkexemplaren en/of oefenmateriaal ter beschikking te hebben, zodat je dit aan geïnteresseerde cliënten kunt laten zien. Omdat het materiaal dan al in jouw praktijk aanwezig is kun je dit gemakkelijk inzetten tijdens een behandeling en de cliënt op een laagdrempelige manier laten kennismaken met plannen én de voordelen die dit oplevert. Dit vergoot de succes van jouw behandeling en begeleiding en daarmee ook de kans op een voorspoedig herstel!

Werk je veel fysiek met cliënten en vind je het prettig om wat verschillende planners als voorbeeld beschikbaar te hebben? Het is uiteraard mogelijk om inkijkexemplaren te leveren van iedere planner die in de shop staat. Deze inkijkexemplaren zijn standaard te bestellen met 25% korting (met een maximum van 1 a 2 stuks van iedere soort planner, afhankelijk van het aantal vestigingen). Neem even contact met mij op per email, dan plaats ik de bestelling handmatig voor je of ik stuur je een kortingscode toe zodat je zelf de bestelling kunt doen. Let op: deze korting geldt alleen voor praktijken en instellingen die ook gratis flyers verspreiden onder hun cliënten.

Gratis kennismakingsflyers aanvragen
Werk je met cliënten die baat kunnen hebben bij een (prikkelarme) papieren planner? En zou je ze graag op een laagdrempelige manier willen verwijzen naar Planjeweek.nl? In dat geval heb ik kennismakingsflyers beschikbaar die ik met alle liefde naar je toestuur of achterlaat. Deze flyers zijn gedrukt en digitaal beschikbaar. Je kunt ze gebruiken voor voor verspreiding onder cliënten of voor in informatiepakketjes. Op deze flyers staat een kortingscode van 15% voor een eerste bestelling. Via de onderstaande knop kom je op de pagina uit waar je het aanvraagformulier voor een setje kennismakingsflyers in kunt vullen.

Kennismakingsflyers aanvragen

Als praktijk of instelling kun je op deze pagina gratis flyers aanvragen, speciaal om jouw cliënten (met 15% korting) kennis te laten maken met deze webshop.

Gratis aanvragen

Huidige samenwerkingen

Planjeweek.nl heeft momenteel een samenwerking met de volgende bedrijven en praktijken:

Ergotherapiepraktijken

Ergotherapie Pijnacker – www.ergotherapiepijnacker.nl
Hart voor Ergotherapie – www.hartvoorergotherapie.nl
Eos ergotherapie – www.eos-ergotherapie.nl
Ergotherapie Leudal & Peel en Maas – www.ergotherapieleudal.nl
Ergotherapie ‘De Praktijk’www.ergotherapie-depraktijk.nl
JIPA Ergotherapie – www.jipa.nl
Ergotherapiepraktijk Venray – www.ergotherapiepraktijk-venray.nl
VIEK Ergotherapie – www.viekergotherapie.nl
Stofberg Ergotherapie – www.stofbergergotherapie.nl
Ergotherapie de Verandering – www.ergotherapiedeverandering.nl
Ergotherapie Wassenaar – www.ergotherapiewassenaar.nl
Ergotherapie Edith Weidenaar – www.ergo-weidenaar.nl
Ergotherapiepraktijk Veerkrachtig – www.praktijkveerkrachtig.nu

Coachingpraktijken, therapeuten en bedrijven

Competent Rebel coaching, begeleiding & advies – www.competentrebel.nl
Puur jezelf coaching – ADHD en ADD Coach – www.puurjezelfcoaching.nl
Dominique De Ruijter osteopathie – www.dominiquederuijter.nl
Prikkels in de Praktijk – www.prikkelsindepraktijk.nl
Bloei Open (Autisme coach) – www.bloeiopen.be
Liaroma – www.liaroma.nl
Een agenda vol – www.eenagendavol.nl
Creanette – www.creannette.nl

Instellingen en vrijwillige organisaties

De Okkernoot – www.de-okkernoot.be
Humanitas – www.humanitas.nl

Resellers en maatwerk

Kapsalon Des Hair - www.deshair.nl
Kapsalon Anfra
Batist Administratieve Dienstverlening BV – www.batist.eu
Infrabel NV – www.infrabel.be/nl
Nurse Planner Journey – www.nurseplannerjourney.com
My Lovely Notebook – www.mylovelynotebook.nl

Zoek